İstanbul Kartvizit ile Uygun ve Hızlı Baskı

DİJİTAL BASKI 

Folyo Baskı

İstanbul Kartvizit tüm reklam alanlarında faaliyet göstermektedir. İster işletmenizin ister ofisinizin tüm reklam faaliyetlerini içermektedir. Folyo baskı tüm reklam birimlerinde kullanılır. Genellikle cam kaplama ve araç kaplamalarda en çok tercih edilen baskı şeklidir. İstanbul Kartvizit tüm cam kaplama işlemlerinizi titizlikle yapar ve müşteri memnuniyeti sağlar. Folyo baskısı ile yapabileceğiniz bazı işler şöyledir ; Cam kaplama, araç kaplama, masa kaplama, forex ve fotoblok için baskı, tabela baskısı, pileksi üzerine kaplama, kişiye özel reklamlar hazırlama gibi bir çok alanda folyo baskısı tercih edilmektedir.

Cam Kaplama

İstanbul Kartvizit cam kaplama hizmeti ile ofisinizin işyerinizin dükkanızın cam kapılarınızın tüm reklam baskıları uygulamalı olarak yapılmaktadır. Tasarımın bizden olup grafiklerimiz tarafından hazırlanan reklamınız basılıp uygulaması yapılır. Uygulama yapacağınız alanın ölçülerini bize bildirmeniz işimizi daha da hızlandıracaktır. Cam kaplama reklam hizmeti ile işyeriniz dükkanınız ofisiniz profesyonel bir görünüme kavuşacaktır.

Branda & Vinil Baskı

İstanbul Kartvizit branda baskı sayesinde kampanyalarınız reklamlarınız profesyonel bir görünüme kavuşur. Gayrimenkul, emlak, marketler, ve tüm işletmelerin sıklıkla kullandığı dış reklam modelidir. Vinil yada Branda’da denilmektedir. Dilediğiniz ölçüde ve ebatta hazırlanıp tasarımı şahsınıza sunulur. Hazırladğımız tüm grafik tasarım işleri ücretsiz olup sizlere daha iyi hizmet vermek adına kendimizi devamlı geliştirmekteyiz. Branda ve vinil baskılarınızı yüksek kalitede ve uygun fiyatla sizlere sunuyoruz.
İstanbul Kartvizit, En Hızlı En Ugun Fiyatlar, 1. Sınıf Baskı, İstanbul Kartvizit, Kabartmalı, Kraft, Yaldızlı, Parlak & Mat, Sıvamalı, QR Kodlu, Fotoğraflı, Dikdörtgen Kartvizit, Ucuz Kartvizit, Uygun Fiyat, Kaliteli Kartvizit Tasarımı. Tel: 05340378834
Open chat
Bize Yazın.
Merhaba size yardımcı olmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.